Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

 

Çin'den kaliteli geniş format yazıcı makineleri ve malzemeleri en iyi tedarikçisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Mükemmel fiyatlarla cazip teklifler sunduğumuz için sana daha önce de söylediğimiz gibi her iki güvende de olsa her zaman sizinle görüşmeyi tercih ediyoruz.

—— Muhammed

Sana söylediğim diğer makine siparişlerinde bile çalışıyorum, Mayıs ayında gelecek.

—— Sai

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
eco solvent printer Factory show Printing test

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Refretonik / Xenonlar
No. Çalışanları : 10~20
Yıllık satış : 500000-1000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%

Biz Kimiz

 

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD as the professional supplier of large format printers, inks and printing materials in China. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD geniş format yazıcılar, mürekkepler ve Çin'de baskı malzemeleri profesyonel tedarikçisi olarak. located in Shanghai China, we are a large format printing machines and sign material manufacturer and distribution, specializing in printers and large format professional sign materials media.We foucus on the product research development and sales of sign material with strict quality controlling procedures, great R&D innovation ability, excellent technical support and first-class customer service system. Şangay Çin'de bulunan, biz geniş format baskı makineleri ve işaret malzemesi üreticisi ve dağıtımı, yazıcılar ve geniş format profesyonel işaret malzemeler medya konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.Biz ürün araştırma geliştirme ve sıkı kalite kontrol prosedürleri, büyük Ar-Ge ile işaret malzemesi satışı üzerinde foucus yenilik yeteneği, mükemmel teknik destek ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sistemi. Zhenshi has become an important multinational business partner and having set good relationship with their OEM partners in the world.clients are satisfied with our high quality products and superior service . Zhenshi önemli bir çok uluslu iş ortağı haline geldi ve dünyadaki OEM ortaklarıyla iyi bir ilişki kurdu. Müşterilerimiz yüksek kaliteli ürünlerimizden ve üstün hizmetimizden memnun. Zhenshi will definitely provide you a good opportunity to reach your great value. Zhenshi kesinlikle size büyük bir değere ulaşmak için iyi bir fırsat sağlayacaktır.

 

Hedeflerimiz

 

Commit to provide you the innovative and customized products, top-ranking service and proper solutions to create a long-term value and potential benefit. Uzun vadeli bir değer ve potansiyel fayda sağlamak için yenilikçi ve özelleştirilmiş ürünler, üst düzey hizmet ve uygun çözümler sunmayı taahhüt edin. According to the different needs of our clients, we have set up an independent intellectual property right of products and enjoyed a high reputation in the market. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre, ürünlerin bağımsız bir fikri mülkiyet hakkı oluşturduk ve piyasada yüksek bir üne kavuştuk. Our products have been sold to North America, Europe, Middle East, southeast Asia, Australia and other countries and areas. Ürünlerimiz Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avustralya ve diğer ülke ve bölgelere satıldı.

 

Ne yapıyoruz

 

specialize in Large format printer machine and Sign Vinyl (large format digital printing Inkjet media) manufacturing and distributing. Geniş format yazıcı makinesi ve Sign Vinil (geniş format dijital baskı Mürekkep Püskürtmeli ortam) imalat ve dağıtımı konusunda uzmanım. we can offer a wide range of digital printing machines and materials products, from outdoor to indoor, from ECO, solvent media to water-based media. dış mekandan iç mekana, ECO'dan, solvent ortamından su bazlı ortama kadar çok çeşitli dijital baskı makineleri ve malzeme ürünleri sunabiliriz.

Şimdi, Zhenshi ürünleri Dahil Eko solvent yazıcı, Solvent yazıcı, UV yazıcı, Süblimasyon yazıcı, T gömlek yazıcı yanı sıra Kendinden Yapışkanlı Vinil (Delikli vinil - Tek yönlü vizyon, Dijital baskı vinil, Yansıtıcı vinil, renk gibi baskı malzemeleri çeşitleri plotter vinil, Laminasyon filmi, Yazdırılabilir zemin vinil), Esnek malzeme (Önden aydınlatmalı, Arkadan aydınlatmalı, Blockout, Mesh, Tuval, Bıçak kaplı alt tabaka afiş, Yansıtıcı kumaş), ekran malzemesi (PP sentetik kağıt), fotoğraf kağıdı, PET arka ışık kutusu filmi,) panel (pvc forex levha, akrilik pmma levha, koroplastik, kağıt köpük levha, aclucond,) ekran standları (Rulo, açılır, X-Stand, L-stand, Y-Stand), mürekkep`` Kağıt uygulama bandı, delme deliği makine, tişört transferi vinil vb.

 

Gelişim tarihi

 

1. 1996 yılında, reklam sektörüne giriş

2. 1998 yılında, üretilen ilk set XR7212 model solvent yazıcı

3. 1999 yılında, şirket geniş format yazıcıların en büyük üreticilerinden biri olarak geliştirildi

4. 2002 yılında, baskı malzemeleri endüstrisine giriş

5. 2003 yılında, öncelikle 5m geniş format yazıcı geliştirdi

6. 2005 yılında, Şanghay İhracat Ofisi açıldı

7. 2008 yılında, Yıllık 2000 setleri baskı ekipmanları

8. 2010 yılında, Geliştirilmiş eko solvent yazıcı ve UV yazıcı

9. 2013 yılında, baskı ekipmanları endüstrisinde 1 numara olmak.

10. 2014 yılında, Zhongye'den Bağımsız Şangay Ofisi

11.in 2015, Shanghai Zhenshi Industry Co, Ltd profesyonel baskı ekipman ve malzeme ihracat şirketi olarak kayıt ve kaliteli ürün ve iyi hizmet olarak müşteri tarafından onaylanmıştır.

12, 2016 yılında,bennvested Baskı makinesi ve flex sanayi ünlü fabrikalarda% 30 catipal payı kaplamalı afiş teknolojisinin geliştirilmesi ve şimdi en kaliteli pazar için büyük bir trend olmuştur.

13. 2017 yılında daha fazla hizmet geliyor ...

 

You are welcome to Join us ! Bize katılabilirsin! Let's work together for tomorrrow ! Yarın birlikte çalışalım!

 

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)