Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

 

Çin'den kaliteli geniş format yazıcı makineleri ve malzemeleri en iyi tedarikçisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSüblimleme Baskı Makinesi

Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı

Mükemmel fiyatlarla cazip teklifler sunduğumuz için sana daha önce de söylediğimiz gibi her iki güvende de olsa her zaman sizinle görüşmeyi tercih ediyoruz.

—— Muhammed

Sana söylediğim diğer makine siparişlerinde bile çalışıyorum, Mayıs ayında gelecek.

—— Sai

Ben sohbet şimdi

Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı

Çin Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi
Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı Tedarikçi

Büyük resim :  Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı

Ürün ayrıntıları:

Sertifika: CE
Model numarası: RT-TX180

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Ambalaj bilgileri: AHŞAP KUTU
Teslim süresi: 8-10 Çalışma Günleri
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: ayda 100 setleri
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: C M Y K Yazıcı kafası: Epson DX7
Mürekkep türü: boya süblimasyon mürekkep Çözünürlük: 1440dpi maks.
Baskı Boyutu: 1, 8 m
Vurgulamak:

sublimation printing equipment

,

sublimation print machine

Süblimasyon Baskı Makinesi 2880 Nozulu USB2.0 Arabirimi 2 Başlı

Açıklama

Refretonic, yeni endüstriyel süblimasyon tekstil yazıcı RT-TX180-Z ile aralıksız büyüyor. Yüksek performanslı mürekkep püskürtmeli yazıcılar için portföyümüz olan Refretonic, şimdi dijital doğrudan süblimasyon baskı sistemleri sunuyor. Beklediğiniz gibi, RT-TX180-Z, endüstriyel üretim yeteneklerini en yüksek baskı kalitesi ve güvenilirliği ile birleştiriyor.

Yazıcı sistemi kesintisiz üretim için dizayn edildi ve maksimum üretim hızı olan 60M2 / H ile maksimum 1440dpi çözünürlüğe ulaştı. RT-sublimationTX180-Z maksimum 1800 mm baskı genişliğine sahiptir ve en son DX7 yazıcı kafaları ile donatılmıştır (5113 isteğe bağlıdır).

Yazıcı sistemi, mevcut tüm aktarma kağıtları ve kalite seviyeleri için sınıflandırılmıştır.

Parlak renkler yaratır. İğne keskin görüntüler ve etkileyici bir aşınmaya dayanıklı ve su geçirmez sonuç üretir.

Kullanım Örnekleri:

Giyim

Spor Giyim, Tişörtler, Aksesuarlar

Ev Tekstili

Nevresim, Döşeme, Masa Örtüleri

Yumuşak Tabela

Bayraklar, Duvar Süslemeleri, Açık Hava Reklamcılığı

Doğru gerilme kuvveti sistemi ile donatılmış Dijital Boyalı süblimasyon yazıcısı, geniş bir kumaş yelpazesi için uygun olan ve baskı esnasında meyilli ve zorlanan malzemelerin zorluklarının üstesinden gelen dengeli ve yüksek etkili kumaş besleme işlemini sağlar.

Dijital süblimasyon tekstil yazıcı baskı genişliği 1800mm'den 3200mm'e kadar mevcuttur. Çeşitli renkli pankartlar, tuval ve diğer kaplamalı kumaşlar ile tekstil kumaşlarını basabilir ve üretebilir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

Özellikler

1. Baskı kafası tipi RT süblimasyon yazıcısı ile donatılmıştır.

Endüstriyel düzeyde Ricoh Gen5 veya Epson Dx7 veya Dx5 tekstil baskı kafası, çözünürlük 1440dpi ve iki yıl ömrü. Büyük partiler için takım elbise, devam ve durdurulamaz endüstriyel üretim. 7pl nokta numaraları değişken, yüksek dayanıklılık ve yüksek çözünürlük.

2. RT Dijital süblimasyon yazıcısı yüksek dayanıklılık ve yüksek tanımlama sağlayabilir.

RT dijital tekstil yazıcısının baskı hızı, kalitesi ve istikrarı, Epson yazıcı, Roland yazıcı, Mimaki Yazıcı ve Mutoh Yazıcı gibi Japon yazıcı markalarıyla mukayese edilebilir. RT Dye süblimasyon yazıcısında ikiz sıra halinde sıralanan iki Ricoh Gen5 veya Epson Dx7 veya Epson Dx5 yüksek hassasiyetli baskı kafası, bu baskı hızı tekli yazıcı kafası tekstil yazıcısının iki katına eşittir

3. RT dijital Boya süblimasyon yazıcısı, yüksek kaliteli alüminyum kirişler, THK kılavuz ray, servomotor ve istikrarlı raf uygulayarak hassas baskı ve istikrar için tam garanti sağlar.

4 Kumaş Çeşitliliği RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı ile basılabilir.

RT tekstil yazıcı, pamuk, kenevir, ipek, naylon, kimyasal elyaf vs için uygun olan aktif boya mürekkebi, dispersiyon boya mürekkebi ve asidik boya mürekkebi, süblimasyon mürekkebi ve pigment mürekkebi kullanmaktadır.

5. İletim yapısı, RT Dijital Boyalı süblimasyon yazıcısı ile donatılmıştır.

Tekstil yazıcısı, ortam besleme için doğru gerilme kuvveti cihazıyla donatılmış ve% 0,3'ten daha az besleme hata oranını sağlamak için kullanılmıştır. Yazıcı Maliyetleri düşürerek daha düşük bir bakıma ihtiyaç duymaz. Ve besleme maddesi sistemi, elastik olmayan malzemeler için% 100 uygundur; Tekstil baskı hızını sağlamak için kumaş malzemesini istikrarlı bir şekilde nakletebilir.

6. Sabit sıcaklık ısıtıcı, en iyi Boya Sublime baskı işlemini destekler.

RT dijital Boya süblimasyon yazıcısı ile donatılmış seramik ısıtıcı, süper hızla ısınır ve hassas ısıtıcının sızdırmazlığı, sabit sıcaklığın baskılı kumaşın süblimasyonunu sağlar.

7. Baskı Kafası Bakım işlevi RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı tarafından benimsenmiştir:

RT Boyalı süblimasyon yazıcısı, tam ıslak hermetik kapak tutma cihazı, emme tesisi ve baskı kafası kazıyıcı cihaz da dahil olmak üzere tam ithal edilmiş baskı kafası koruma sistemini benimser ve böylece baskı kafasının tıkanmasını, uzun süre temiz ve hava kabarcıksız kalmasını sağlar ve dijital Boya süblimasyon baskısının stabilitesini geliştirir.

8. Kumaş Baskı Kalınlık ayarlanabilir işlevi RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı tarafından benimsenmiştir:

9. Max kumaşın kalınlığı 15 mm'ye kadar, baskı kafaları boyu Boya süblimasyon yazıcısında ayarlanabilir.

10. RT Dijital Boyalı süblimasyon için düşük maliyet Baskı:

Dijital Boyalı süblimasyon baskısı basit ve süblimasyon kağıt transfer sürecini dışarıda bırakıyor, tek bir operatör tekstil yazıcısını yüksek verimlilikle yüksek verimlilikle çalıştırabiliyor. RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı aynı zamanda enerji tüketimini (elektrik, su) ve minimum çevresel etkiyi azaltabilen en gelişmiş termal enerji teknolojisini benimser.

11 RT Digital Dye süblimasyon yazıcısı yüksek verimlilik sağlar:

Marka Yeni tekstil Baskı Kavramı el yapımı levha yapımına ihtiyaç duymadan doğrudan kumaş üzerine baskı yapar. Hızlı hızlı üretim ev tekstili, giyim malzemesi, bayraklar ve afişler ve çeşitli baskı kumaşları seçmek uygundur.

12 Daha Az Yatırım ve Daha Yüksek Yatırım Tasarrufu Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı:

Baskı Örnek maliyeti plaka için daha fazla oyma departmanı olmadan çarpıcı bir şekilde azaltıldı! Malzemeler, mürekkepler için daha fazla maliyet ve stok yoktur. İş gücü, RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısını seçtiğinizde esnekliktir: RT Dye süblimasyon yazıcısı, istikrarlı ancak yüksek verimlilik ile işçilik maliyetinizi ve zaman maliyetinizi düşürecektir; aynı zamanda, tekstil baskı endüstrisinde geniş pazar ihtimali ve sınırsız iş fırsatı da vardır.

13. RT Dijital süblimasyon yazıcısı ve RT Endüstrisi için kolay eğitim her zaman müşteri soruşturmasına hızlı yanıt verir.

14. 4 renk veya 8 renk mürekkep kombinasyonu, RT dijital Boya süblimasyon yazıcısı için isteğe bağlıdır, boyaları tasarımın gereklerine göre renkleri konfigüre edebilir.

15. RT Dijital Boyama süblimasyon yazıcısı üzerinde bulunan açık tip mürekkep besleme sistemi, müşterilere farklı süblimasyon mürekkebi markası seçerek Boya süblimasyon baskı maliyetini esnek bir şekilde kontrol edebilirsiniz. RT dijital Boya süblimasyon yazıcısı için donatılmış duman tahliye filtresi sistemi opsiyoneldir:

Baca süblimasyon dumanını, müşterinin kumaşa baskı yapmak istediğinde doğrudan süblimasyon mürekkebi kullanmak için temiz çevreyi korumak için bir çevre koruma cihazı olarak etkili bir şekilde filtreleyebilir.

Epson kafa ile 1,8 m boyutlu dijital süblimasyon tekstil yazıcı baskı makinesi

Uygulama:

RT Serisi Süblimasyon Tekstil Baskısı, hem büyük parti hem de küçük seri, düşük maliyetli, hızlı baskı gereksinimlerinin çözümü olan geleneksel baskı tekniğinin yerine tekstil baskı endüstrisinde uygulanmaktadır. Üretken baskı hızı ve genişlik seçenekleri, kumaş baskı gereksinimlerini dijital baskı yöntemi ile karşılama olanağı sağlar. Reklam baskı, dijital tekstil baskı, halı dijital tekstil baskı, pencere perde dijital tekstil baskı ve iç dekorasyon tekstil baskı, ev tekstili müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak örnek baskı, bireysel finery baskı, aile ihtiyaçlarını kumaş baskı, işareti reklam, tekstil süsleme ihtiyaçlarını karşılamak Baskı, bedclothes baskı ve keten tekstil baskı renkli bayraklar, ulusal bayrak, yol bayrak, araba bayrağı, parti bayrağı, dizeleri bayrak, masa bayrağı, toplantı bayrağı, teampennant fabrika bayrağı; Hava bayrakları, kapalı bayrak, uluslararası bayrak, reklam bayrağı, tüy bayrağı ve daha fazla uygulama damlacık bayrakları, plaj bayrakları, salon bayrağı, tur rehberi bayrağı, işaretleme bayrağı, hava bayrakları imalatı.

Epson kafa ile 1,8 m boyutlu dijital süblimasyon tekstil yazıcı baskı makinesi

Ürün parametresi:

Mod Türü Dijital Tekstil Yazıcısı TX-180D
Baskı Kafası İki adet DX7 İstek üzerine Açılır Mikro Piezo Baskı Kafaları
Nozul Sayısı 2880 Nozullar (2 Baş)
Renk 4 Renk: Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah
çözüm 1440dpi (Maks.)
Baskı Yüksekliği 2-5 mm
Mürekkep Damlacığı Boyutu 1.5-21 PL
Max. Baskı Genişliği 1800mm
Max. Ortam Genişliği 1900mm (Maks.)
Gerçek Zamanlı İzleme Yok
Baskı Hızı 3 geçit Saatlik 50,0sqM
4 geçit Saat Başına 39,5sq.
6 geçit Saatlik 26.0sqM
8 geçit Saatlik 19.0sqM
Ortam Besleyici Evet
Medya Alma Evet
Malzeme Maksimum Ağırlık 70kgs
Uygulama Türü

Pamuk, Keten Kumaş, İpek Kumaş, Polyester Kumaş,

Bayrak Kumaş, Saten Kumaş, Çözgülü Örme Kumaş, Dokusuz Kumaşlar,

Polyester,

Şifon Kumaş Dijital Tekstil Yazıcı,

Pamuk Lun Spandex, Tuval, Kumaş, Kadife Elektronik, Giyim, Çanta, Döşemelik, Kumaş Bayraklar, Banner Afişler,

Duvar Kağıdı, Reklam, Resim Sergisi, Kanepe, Masa Örtüsü,

Konfeksiyon Kumaşları, Ev Tekstili, Çarşaf, Perde, Yün,

Kaşmir, İpek, Rayon Sınıfı, Modal, Deri, Giyim,

Havlu, Havlu, Perde, Duş Perdesi, Uyku Tulumu, Yastık, Yatak, Mobilya, Açık Eğlence Malzemeleri,

Av Malzemeleri, Plaj Ürünleri, Tuvalet Malzemeleri,

Mühendislik, Ayakkabı, Çanta ve Valizler ... Etc.

Mürekkep Tip Reaktif, Asit, Dispers, Pigment, Süblimasyon
Mürekkep Tankı Hesabı 12 * 350ml Sürekli Mürekkep Besleme
Oto Temizlik Sistemi Evet
Arayüz USB2.0
Güç Güç Gerilimi AC220-240V 50-60HZ Veya AC110-120V 50-60HZ
Kontrol Yazılımı Baskı Yöneticisi
RIP Yazılımı Büyük Şef, Fotoğraf Baskısı, Wasatch
Üç Isıtma Bölümü Ön Isıtıcı, Baskı Yatağı Isıtıcı, Arka Isıtıcı
İşletim sistemi

MS Windows XP ve Windows 7

Baskı Ortamı Sıcaklık: 20-25 Santi Derece, Nem: 40-60%
Resim Türü JPG PSD TIF
Yazıcı Boyut W3330 * D1020 * H760mm
Ambalaj Boyutları W3360 * D1070 * H840mm + W3370 * D1000 * H1140mm
Brüt ağırlık 814kg
Net ağırlık 526kg

Uygulama:

Epson kafa ile 1,8 m boyutlu dijital süblimasyon tekstil yazıcı baskı makinesi

Pamuk, Keten Kumaş, İpek Kumaş, Polyester Kumaş, Bayrak Kumaş, Saten Kumaş, Çözgü Örme Kumaş, Nonwoven Kumaşlar, Polyester, vb

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

1)   Ürün Model: TX180

2)   Makina Gövdesi: Alüminyum Alaşımlı ve Paslanmaz Çelik

3)   Baskı Kafası: DX7

4)   Çözünürlük: 1440 dpi x 1440 dpi

5)   Mürekkep Damlası Boyutu: 1.5-21 PL

6)    RIP Yazılımı: Maintop , Photoprint ,   Wasatch

Paketleme Detayları:

1) Paket Boyutları: 3360 * 1070 * 840 mm + 3370 * 1000 * 1140 mm

2) Miktar / Paket: 1 Set

3) 20GP / 40GP: 2/4 Set

4) Brüt Ağırlık: 814 Kg

 
SERTİFİKASYON  

LOJİSTİK ÖZELLİKLERİ:

ZHENSHI Endüstrisi Karışık Lojistik Ürünü Deniz, Hava ve Kamyon veya Trenle Teslim Ediyor , Lojistik Düzenlemede 10 Yılın Üzerinde Deneyimi Düzenliyor.

MANUFACTORY SCALE:

Toplam İşyeri Alanı: 30.000 metrekare (322.916 feet kare)

Üretim Görevlileri: 158 ila 168 QC Personeli: 5-8 Ar-Ge: 10 ila 15

TESLİMAT SÜRESİ:

1) Malzeme Hazırlama Süresi: İstifa etmek İstediğiniz Zaman

2) Yedek Parça Hazırlama Süresi: İstenmesi Her Zaman

3) Metal İşleme Süresi: 5 gün

4) Montaj ve Test ve Paketleme Süresi: 2 gün

5) Toplam Teslimat Süresi: 1 set için 7 gün   Güvenli dağıtım için teslim süresi

Daha Hızlı Teslim Bazen Pazarlanabilir!

KULLANIM / BİLGİ

Tekstil kumaşlar basımı, Ev tekstili baskısı, Dijital tekstilli halılar satma basımı, Dijital halılar, Pencerelerden perdeler dijital baskı, Enteriyör basımı, Keten baskı.  

Satış sonrası servis:

1. Yazıcılarımız ve çevrimiçi desteklerimiz için baskı kartları ve motorları için 24 ay garanti

2. Bazı teknik problemleriniz olduğunda lütfen detaylı açıklama, fotoğraf veya video gönderin, teknisyenimiz buna göre 24 saat boyunca çözüm önerisi vereceğiz.

3. Yazıcıyı kolayca kurmanız, kullanmanız ve bakım yapmanız konusunda size yardımcı olacak tamamlanmış İngilizce kullanıcı el kitapları bulunmaktadır. Anlaşılması kolay ve anlaşılır.

4. İhtiyacınız olduğunda ücretsiz eğitim verilir, yeteneklerinizi edinmek için fabrikamıza hoş geldiniz. Ya da insanlara bir eğitim vermek için şirketinize mühendisi göndeririz.

 

Geniş formatlı yazıcı endüstrisinde 15 yıllık ihracat tecrübesi ile, Yüksek kalite, emniyetli ambalajlama, zamanında teslimat ve servis sonrası iyi OUR KEY .

                   

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: John

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)